Bohaterowie

Weronika Lewandowska, 16 lat.
 Zdecydowana większość ludzi jest dziwna, irytująca i wkurzająca. Nawet nie rozumiem, dlaczego aż tak bardzo starają się wciągnąć mnie w swoje towarzystwo. Wcale nie prosiłam się o spotkania integracyjne. Jeśli bym chciała, to bym z kimś porozmawiała, ale najwidoczniej nie odczuwam większej potrzeby bliskiego kontaktu z ludźmi. Nawet ze zwierzętami nie potrzebuję. Chciałabym mieć święty spokój."

Vanessa Wachowicz, 17 lat.
" Kocham kochać! Jakkolwiek ludzie to przyjmą, jestem zdecydowaną miłośniczką miłości. Po prostu uważam, że wszyscy zasługują na miłość. Każdy przecież błądzi i wcale nie sądzę, żebym mogła przestać go kochać, bo popełnił błąd. I tak go kocham."


Lena Cheney, 17 lat.
" Może i jestem nieczuła, mam w nosie opinię ludzi i irytują mnie przeciwne zdania do moich. Ale szczerze? Mam to gdzieś. Nawet nie wiem czy czegoś konkretnego szukam. Przecież i tak mam wszystko. Mam pieniądze i przyjaciół, którzy nigdy mnie nie opuszczą. Czego chcieć więcej?"

Od lewej:
Niall Horan, 17 lat.
" Chciałbym to jakoś pojąć, jednak nie do końca potrafię to zrobić. Każda sekunda mojego zycia, wydaje się być coraz bardziej skomplikowana. Jakby ktoś chciał specjalnie zrobić mi na złość. Pozostaje mi pogratulować wyobraźni temu, kto napisał scenariusz mojego życia. Tylko szkoda, że ja nie wyszedłem na tym najlepiej. Chociaż mam dziwne przeczucie, że jedna osoba może to wszystko błyskawicznie zmienić."

Liam Payne, 18 lat.
"Rozumiem, że każda sytuacja ma jakiś sens i powinna dawać nam jakąś naukę. Tylko dlaczego, tylu ludzi przez takie podejście cierpi? Wszyscy chcą być szczęśliwi, do czego dążą, ale tak naprawdę co jest szczęściem? Kariera i pieniądze? W pewnym stopniu - owszem, nie można zaprzeczyć. Ale i tak sądzę, że powinniśmy skupić się na ważniejszych rzeczach jakimi są miłość i empatia wobec bliskich. Gdyby wszyscy mieli takie myślenie, świat byłby o wiele piękniejszy."

Zayn Malik, 19 lat.
" Dziewczyny są proste jak budowa cepa. Kilka komplementów, miły uśmiech i już idą z tobą do łóżka. Nie miałem okazji poznać dziewczyny, która by mi odmówiła. Wszystkie są takie same. Z jednej strony, to lepiej dla mnie. W końcu mogę jakoś się rozerwać, zwrócić na siebie uwagę. A z drugiej, kiedy głębiej się zastanowię szkoda mi tych dziewczyn, chyba nie do końca wiedzą co tak naprawdę robią."


Louis Tomlinson, 20 lat.
" Żeby mieć szczęście trzeba mieć rodzinę, ukochaną osobę, przyjaciół i marchewki. Ja to wszystko mam więc względnie mówiąc powinienem być szczęśliwy. Właśnie. Względnie. Jeśli chodzi o miłość mojego życia, to z każdym nowych wschodem słońca zaczynam rozważać opcję zakończenia wielkiej miłości. Chyba przestałem cokolwiek czuć. I chyba to mnie właśnie tak bardzo boli, że nie czuję, a bardzo bym chciał."

Harry Styles, 17 lat.
" Czasami nie potrafię rozgryźć filozofii życiowych moich własnych przyjaciół. Wszyscy się ogromnie różnimy, mamy inne poglądy i inne widzenie świata. A jednak nie potrafilibyśmy teraz przestać ze sobą rozmawiać. To prawda, jesteśmy kompletnie różni, ale właśnie to sprawia, że tak idealnie do siebie pasujemy. Bo przecież ważne jest, żeby widzieć coś z wielu perspektyw a nie ze swojej własnej. To trochę nas ogranicza."


* Niektóre dane zostały pozmieniane, na potrzeby opowiadania.4 komentarze:

 1. Szkoda ,że nie opisałaś ich tak jak na tym blogu ,który skończyłś :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne.
  Takie złote myśli.
  Kocham takie opisy

  OdpowiedzUsuń
 3. ;*** Może teraz byc Zayn w roli głównej ??;p

  OdpowiedzUsuń
 4. hahha. dzięki za wykorzystanie mojego imienia i nazwiska. (te pierwsze): D
  fajny, fajny blog. + zapraszam na mojego - http://werkk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń